Fairy tail 80. bölüm izle. Fairy Tail Bölüm Ýsimleri + Filler Listesi 2019-02-13

Fairy tail 80. bölüm izle Rating: 4,5/10 703 reviews

Fairy Tail 80. Bölüm

fairy tail 80. bölüm izle

O yüzden pek çok karakter bulunmakta, teker teker anlatmak yerine sizleri direkt olarak karakterler ile buluşturma yoluna gideceğiz. Anime ve müzik sevenlerin izlerken başka diyarlara gideceği bir anime yapımı ile sizleri buluşturmuş bulunmaktayız. Giriþ Bölümü Dokuz Þeytan Kapýsý! Phantom Lord Arc 21-29 021. Yaþamasýna Ýzin Ver Ya Da Öldür! Kutsal Iþýðýn Altýnda Bir Dua 040. Telif hakkı bildirilen tüm içerikler 3 üç iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır. Öyle ki ülke kanunlarında büyü yasaklanmamış ve kanunlar çerçevesinde büyü alışverişi dahi yapmak serbest durumdadır. Seyahati sırasında Natsu adında genç bir adamla karşılaşır.

Next

Fairy Tail: Final Series 17. Bölüm izle

fairy tail 80. bölüm izle

Yedi Yýllýk Ara Key of the Starry Sky Arc 125-150 125. E haliyle böyle bir yerde gele ismi olan bir animede büyülerin fazla olmasına şaşırmamalı. Bir söylenti üzerine gittiği bir şehirde fairy tail'den bir büyücünün şehir olduğunun haberini alır ve hayranlıkla oraya gider. Aradığınız kaliteli hizmeti size sunmaya geliyoruz. Özel Ýstek: Sevdiðiniz Oðlana Dikkat Edin! Bölüm izle, Fairy Tail 2018 22. Aileniz ile de izleyebileceğiniz birçok anime ile hizmetinizdeyiz. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize İletişim adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 5 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldırılacaktır.

Next

Fairy Tail 80. Bölüm

fairy tail 80. bölüm izle

Seyahati sırasında Natsu adında genç bir adamla karşılaşır. İngilizce anlamı Peri kuyruğu olan Fairy Tail, bir peri loncasını ve o krallığın genel yapısını anlatmaktadır. Kýrmýzý Renk : Bu renk ile iþaretlenmiþ bölümler filler bölümlerdir. Senaristliğini Hiro Mashima yapmakta olup müzik severlerin en çok sevdiği animelerdendir zira içinizi başka deryalara ulaştıracak müziklere sahip. Darphane soyma fikri sizce de harika değil mi?. Çoğu platformun yaşamış olduğu kırık link ve düşük kalite sorunsallarını aşmış olduğumuz platformumuzda sizlere en uygun alternatifi sunmak adına birden fazla alternatif kullanıyoruz. Natsu, Erza'ya Karþý Galuna Island Arc 11-20 011.

Next

Fairy Tail 81. Bölüm izle

fairy tail 80. bölüm izle

Arkadaþlarýný Kurtarmak Ýçin Arkadaþlarýný Yen 044. Nasıl sıradan bir çocuk değildir fakat dünyanın en rezil çetelerin den birinin üyesidir. Harujion Şehrindeki Ziyaretinden dolayı bir ulaşım aracında hastalanmış ve arkadaşı Natsu ile tanışmıştır. Hýrs Savaþý: Natsu ve Laxus! Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Yýldýz Ruhlarý Kralý, Þeytanlar Kralýna Karþý! Netflix dizilerinden bir tane daha;. Natsu çok güçlü bir ateş büyücüsü ve Fairy Tail loncasının bir üyesidir.

Next

Fairy Tail 243. Bölüm Full HD 1080p İzle

fairy tail 80. bölüm izle

Yaðmurda Açan Bir Çiçek 026. Bu içerikler dailymotion, Vk, Youtube gibi video paylaşım sitelerinden alınmıştır. Bu büyü yapan büyücülerin birlikte karar almalarıniIsağlayan e bir arada olmarı amaçlı loncalar kurulmuştur ve bu loncaların genel olarak ismi ise Fairy Tail dir. Ancak bir süre sonra Lucy, birtakım adamlar tarafından köle olarak satılması için yakalanır. Natsu , lucy'e Fairy taile katılmasını teklif eder Lucy bu teklif ile havalara uçacaktır çünkü hayalleri gerçek olmak üzeredir.

Next

Fairy Tail 243. Bölüm Full HD 1080p İzle

fairy tail 80. bölüm izle

Sizlere sadece patlamış mısırınızı alıp, koltuğunuza yaslanmak kalıyor. . İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Bütün bu hizmetlerimizin yanı sıra anime tutkunlarını da unutmadık. Titania Yeniliyor Fighting Festival Arc 41-48 041.

Next

Fairy Tail 81. Bölüm izle

fairy tail 80. bölüm izle

Göndermiş olduğunuz mailler en kısa süre içerisinde okunup, teklif hakları sahibi olduğunuz içerik sitemizden kaldırılır. Kaliteli platformu aramaktan sıkıldınız mı? Sitemiz kesinlikle upload yapmamaktadır, hiçbir video kendi sunucularımızda bulunmamaktadır. If you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 5 working days to delete the video. Dizimizin ismi de buradan gelmektedir. Piyasadaki en kaliteli yabancı dizileri süzerek en kaliteli görüntü seçenekleri ve alternatifleri ile sizinle paylaşıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı içerikler gönderilmesi halinde tarafımızca saptandığında hemen kaldırılır. Giriþ Bölümü Periler, Yeraltýna Karþý! Tecrübelerimiz ile kurmuş olduğumuz yerli ve yabancı filmleri 720p ve 1080p kalitede izleyebileceğiniz sitemiz sizler için hizmette.

Next

Fairy Tail 80. Bölüm

fairy tail 80. bölüm izle

Böylece Natsu ve Lucy bir takım olurlar ve loncanın verdiği görevlere beraber katılırlar. Ancak bir süre sonra Lucy, birtakım adamlar tarafından köle olarak satılması için yakalanır. Bu krallıkta büyü balık ekmek gibi bir durum almış durumdadır. Sizlere, özlemiş olduğunuz o film keyfini sunmaya hazırız. Bu Lonca Sana Feda Daphne Arc 69-75 069. Efsaneler arasında yerini alan çılgın bir yapım.

Next

Fairy Tail Bölüm Ýsimleri + Filler Listesi

fairy tail 80. bölüm izle

Telif hakları sahipleri, sitemizden kaldırılmasını istedikleri içerikler için mail adresimizden yada üst menüde bulunan iletişim kısmından bizim ile iletişime geçebilirler. Türkiye'nin ilk netflix dizisi - - - - iletisim eposta: - -. Dizimizin ismi de buradan gelmektedir. Bölüm başı 20-25 dakika arasında olup bütün bölümler izleyicilerimizle full hd kalitede buluşmuşturr. Þeref Uðruna Yýldýzlarýn Büyük Nehri 089. Tehlikeli görevler,Loncalar arası savaşlar ve daha bir çok problem onları beklemektedir. Böylece Natsu ve Lucy bir takım olurlar ve loncanın verdiği görevlere beraber katılırlar.

Next